Tavai veselībai

Nevienam nav noslēpums, ka fiziskais ķermenis atspoguļo mūsu zemapziņas procesus, kā arī to trūkumus. Tieši tāpēc laika gaitā iegūstam kādus veselības traucējumus un diskomfortu savā fiziskajā ķermenī, ko šodien saucam par slimību vai traumu. Vairumā gadījumos slimības un traumas iegūstam savas zemapziņas dabas noliegšanas vai vienkārši zināšanu trūkuma rezultātā. Lai šo visu apzinātos un izprastu, tam nepieciešams laiks un darbs ar sevi, taču justies labāk vēlamies jau šodien.

Ja esi  ceļā un nodarbojies ar savas apziņas izkopšanu un dzīves sakārtošanu, bet vēl trūkst savas zemapziņas procesu izpratne un tas atspoguļojas Tava fiziskā ķermeņa stāvoklī, ir iespēja Tev palīdzēt manuāli strādājot ar Tavu fizisko ķermeni.

Palīdzību sniedz – Cilvēka Apziņas Skolas dibinātājs un pasniedzējs, Profesionālās Viscerālo prakšu speciālistu asociācijas biedrs (Krievija), Tautas un tradicionālo dziedināšanas metožu asociācijas “Kazaku Zdrava” biedrs (Krievija), Jumeiho 2. līmeņa speciālists Rolands Černis.

 

Metodes, ar kuru palīdzību ir risināmas fiziskās problēmas:

Sibīrijas kazaku masāža

Tā ir īpaša sistēma, kas balstīta uz vilkšanas, stiepšanas, vērpšanas un piespiešanas paņēmieniem, ar kuru palīdzību noņem muskuļu un saišu saspringumu un palielina locītavu kustību brīvību. Masiera iedarbība līdz ciešamu sāpju līmenim mobilizē nervu darbību, kas savukārt veicina vispārēju organisma atjaunošanos un visu tā sistēmu darbības harmonizēšanu.

Atkarībā no pacienta stāvokļa masiera darbības var būt:

1) vieglas un atveseļojošas;

2) ekstremālas – t.i. tādas, kas atmodina snaudošos smadzeņu apvidus, aktivizē limbisko sistēmu un ievērojami uzlabo muskuļu un saišu elastību un kustīgumu.

Pirmajā gadījumā pacients pēc masāžas jutīsies atslābināts, atpūties un piepildīts ar enerģiju. Seanss var ilgt no vienas līdz divām stundām. Masieris pielieto vērpšanu, stiepšanu, vilkšanu ar iedarbību uz 3 vai vairāk locītāvām vienlaicīgi, papildus manipulācijas ar ritmisku izplaukšķināšanu un ar spiedieniem iedarbojoties uz pacienta ķermeni. Ķermeņa savērpšanas brīdī notiek iedarbība uz dziļajiem skeleta muskuļiem, kas nav iespējams, pielietojot standarta – klasisko masāžu metodes. Notiek visa ķermeņa dziļo muskuļu pakāpeniska relaksācija un atgriešana normālā funkcionālā stāvoklī. Iedarbojoties uz īpašajiem refleksorajiem punktiem, kuri atbildīgi par organisma sistēmu un orgānu darbību, tiek sasniegts papildus atveseļojošs efekts. Vienlaicīgi, aktivizējot enerģētiskos kanālus, mainās nervu un sirds – asinsvadu sistēmu darbība, – tiek akivizētas kolaterālās sistēmas – parasti pasīvā stāvoklī atrodošies perifērie asinsvadu atzarojumi. Pastiprinoties asins plūsmai, muskuļi atbrīvojas vēl dziļākos slāņos.

Otrais paņēmiens derīgs tiem, kas vēlas atklāt tās iespējas, kuras parasti atmostas cilvēkā tad, kad viņš atrodas uz dzīvības un nāves robežas. Vēlēšanās  pa īstam izglābties stresa situācijā atmodina cilvēkā snaudošās virsspējas.

Metodes pamatlicējs ir Vladislavs Ščebeņkovs (kazaku pēcnācējs, medicīnas zinātņu kandidāts, PAHM (krievu val.) augstskolas profesors).

Jumeiho masāža

Jumeiho masāža – atjaunojam biomehāniku:
https://www.delfi.lv/vina/personiba-un-brivais-laiks/reklamraksti/jumeiho-masaza-atjaunojam-biomehaniku.d?id=48484671

Kā mums var palīdzēt jumeiho masāža?:
https://www.delfi.lv/vina/personiba-un-brivais-laiks/aktuali/ka-mums-var-palidzet-jumeiho-masaza.d?id=2213535

Viscerālā masāža

Kas ir Viscerālā terapija?

Viscerālā terapija – vēdera un refleksogēno zonu masāža, uzlabo apmaiņas procesus un atjauno organisma iekšējo vidi. Pēc šīs metodes cilvēka ķermenis tiek aplūkots kā vienota vesela sistēma, kurā vienas funkcijas vai orgāna traucējumi noved pie visa organisma sistēmas deformācijas. Tieši tā pat arī viena orgāna atjaunošana uzlabo visas sistēmas darbību. Spazmas vēderā, ja vien tās nav radušās traumu vai citu mehānisku iedarbību rezultātā, rodas noteiktā procesu secībā, kurus A.T. Ogulovs savas prakses laikā ir izpētījis.

Cilvēka stāvokli daļēji var diagnosticēt pēc viņa ārējā izskata un projekciju zonām uz sejas ādas, muguras, rokām un kājām. Uz cilvēka ķermeņa ir daudz iekšējo orgānu (sirds, aknas, nieres, kuņģis, žultspūslis) projekcijas zonu. Piemēram, izsitumi uz deniņu ādas stāsta par spazmām žultspūslī, bet velkošās sāpes kreisajā plecā un  atslēgas kaula zonā – par sirds saslimšanu. Pirmo reizi šīs zonas atklāja krievu klīnicists G.A. Zaharjins un angļu neirologs H. Geds. Tās sauc par Zaharjina – Geda zonām. Šo zonu maiga stimulācija, kā arī tieša apkārt esošo iekšējo orgānu atrašanās vietu masāža normalizē asinsapgādi un vietējo imunitāti, noņem saspringumu. Traucētā orgāna darbības procesi pakāpeniski atjaunojas. Šāda metode ļauj daļēji vai pilnībā atteikties no medikamentozās ārstēšanas.

Stāvokļi, kuros ir ieteicams pielietot viscerālās masāžas metodes:

– kuņģa – zarnu trakta slimības (kolīts, gastrīts, čūlas, aizcietējums, gremošanas traucējumi);

–  aknu kaites, žultspūšļa, aizkuņģa dziedzera slimības;

– nieru darbības traucējumus (nierakmeņu slimība, pielonefrīts, cistīts);

– dzimumorgānu slimības (prostatīts, menstruālā cikla traucējumi, policistoze);

– sirds – asinsvadu saslimšanas (vēnu varikozā paplašināšanās, hipertonija, hipotonija, veģetatīvā- asinsvadu distonija).

PRAVILO trenažieris

Pravilo trenažieris ir senču izgudrota iekārta cilvēka ķermeņa korekcijai un stiprināšanai. Trenažiera pamatfunkcija ir atbrīvot un mazināt spiedienu kaulu locītavās un starp skriemeļiem, stiprināt dzīslas (asinsrites sistēmu), saites un noņemt muskuļu sasprindzinājumu visā ķermenī. Šādu trenažieri agrākos laikos izmantoja gan kareivji sava spēka un ķermeņa elastības uzlabošanai, gan arī jebkurš cilvēks savas fiziskās un psihiskās veselības stiprināšanai.

Kādas problēmas var atrisināt ar trenažiera palīdzību?

– Noņem vai mazina muskuļu, saišu, locītavu, kaulu un psihisko spriedzi un blokus;
– Atjauno mugurkaula un iekšējo orgānu simetriju;
– Stabilizējas asinsrite un vielmaiņa;
– Palielinās fiziskā izturība;
– Uzlabojas un stabilizējas organisma nervu, veģetatīvā un endokrīnā sistēmas;
– Stiepšanās procesā notiek mugurkaula skriemeļu un locītavu atbrīvošana;
– Pēc stiepšanās un atbrīvošanās no blokiem ķermenis atgūst lielāku kustību brīvību un vieglumu;
– Izlīdzsvaro cilvēka enerģētisko potenciālu;
– Attīra apziņu – noņem baiļu sajūtas, spriedzi un dažādus kairinājumus;
– Aktivizē enerģētiskos kanālus un centrus;
– Pastiprinās iekšējā koncentrēšanās spēja;
– Ilgstošu prakšu rezultātā aktivizējas radošais un citi indivīda snaudošie potenciāli.

Vairāk: Mugurkauls un psiho-emocionālās problēmas

Viens seanss ar iesildīšanos ilgst aptuveni 30 minūtes. Ja jūti, ka ir nepieciešamība vairāk, var palielināt laiku.

 

Pierakstīties uz procedūrām var rakstot uz e-pastu: info@cilveki.com vai zvanot uz tālruni 26597818. Esi laipni gaidīts Cilvēka Apziņas Skolā – Ganību dambis 26a, 5. stāvs (gaitenī pa labi)