Ko mēs svinam pavasara saulgriežos?

Laiks, kad diennakts gaišā daļa sāk dominēt pār diennakts tumšo daļu.
Pats vārds „saulgrieži” simbolizēja procesu, kas vēstīja par saules atgriešanos pavasarī un aizgriešanos (došanos prom) rudenī.
Druīdu tradīcijā tas bija laiks, kad debesu saule atgriežas un atnes jaunu dzīvību, kas nes jaunu informāciju dabai, kas iedēsta jaunu sēklu gan zemē, gan cilvēku apziņā!
Pavasara saulgrieži, ko iespējams kāds kļūdaini sauc par saulstāvjiem, pēc mūsu zemes un saules sistēmas cikliskajiem procesiem planetārā līmenī aktivizē ūdens pirmelementu – vienu no Viduszemes – mūsu zemes pirmelementiem. Ūdens stihija no nāves pasaules atgriežas dzīvo pasaulē. Ūdens dzīvo pasaulē ir priekšnosacījums materiālās dabas atdzimšanai.

Kā jau iepriekš rakstā par visu svēto vakaru (raksts: Par Helovīniem) skaidroju, tad šādas dienas uz zemes ir 8 pilna Zemes reģenerācijas cikla (gada) ietvaros. Cilvēki, kas dzīvoja saskaņā ar dabu un saules cikliem, tātad arī paši ar sevi, veica atbilstošus rituālus, sevis tīrīšanu un sinhronizēšanu ar māti Zemi, lai varētu auglīgi un efektīvi pavadīt turpmāko gadu, pilnveidot sevi un vidi, kurā atrodas. Pašsaprotami, nesagatavojoties jaunā zemes cikla nestajām izmaiņām, cilvēks rada disonansi ar zemes un dabas procesiem un izraisa iznīcību un degradāciju savā apkārtnē.

Par Ūdens stihiju (pirmelementu):
tā ir Zemes un Uguns stihiju meita.

Ūdens stihija sevī ietver gan Uguns, gan Zemes kvalitātes:
no Zemes: inertums un atmiņa;
no Uguns: spēja visu sevī ietvert un/vai iekļūt jebkurā matērijā.

Funkciju pamati ņemti no vecākiem, bet forma un galējās kvalitātes atšķiras pateicoties abu vecāku kvalitāšu sinerģijai.

Ūdens metafiziskā nozīme ir Emocijas. Tātad, izprotot un aktivizējot sevī ūdens elementu, cilvēks spēj saskaņoties ar visām būtnēm, kuru dzīvi nosaka emocionālais stāvoklis – viņš kļūst efektīvāks komunikācijā ar šīm būtnēm un, kļūstot emocionāli apzināts, nonāk soli tuvāk savam radošajam potenciālam.
Sabiedrības emocijas ir plūsma, kas cilvēku var nogādāt uz vēlamo galamērķi, neizmantojot viņa personīgos resursus, bet ļaujot sabiedrības masai to nogādāt tur, kur tam ir nepieciešams. Šis resurss kļūst pieejams, tiklīdz cilvēks ir apzinājies savu emocionālo dabu (3. Sevis Apzināšanās mācību kurss) un iemācījies ar to strādāt nevis ļāvis tai pārņemt savu dzīvi – būdams emocionāli neapzināts, kā tas notiek vairumā gadījumu. Emocionālā neapzinātība sabiedrības masai un katram indivīdam piešķir ūdens stihiskuma kvalitātes. Mēs visi zinām, ka sabiedrības masa, kas tiek pacelta uz kāda emocijas viļņa, ir neapturams spēks, kas var noslaucīt visu savā ceļā. Tas, kurš spēj sevi nošķirt un vienlaicīgi apvienot ar sabiedrības masu, iegūst tiesības šo masu kontrolēt un noteikt plūsmu (viens no visuma pamatprincipiem – apvienošana balstoties uz kopīgo kvalitāti sniedz kontroles iespēju). Šos procesus mēs esam redzējuši kabalistikas meistaru izpildījumā – dažādu revolūciju, karu, efektīvu politisko uzrunu un aģitāciju rezultātos, kad redzamais vai neredzamais meistars apvieno neapzināto sabiedrības masu uz kādas konkrētas emocijas viļņa, tādā veidā ievirzot šo plūsmu sev nepieciešamajā gultnē.

Lai kultivētu sevī ūdens kvalitātes, ir jāiemācās nepretoties plūsmām, pieņemot, ka tu esi tikai ūdens piliens lielajā okeānā un tas Tevi nes. Velti šo laiku (sākot no 20. marta vakara) noskaņām, kas apzināti ļaus Tev nepretoties notiekošajam! Tādā veidā Tu apgūsi ūdens elementa spēku ar programmām jaunajam mūsu zemes ciklam – spēju atrasties zemes ūdens stihiskajā plūsmā un izmantot to saviem radošajiem mērķiem.

Ūdens tikai MIERA stāvoklī spēj Tevi spoguļot. Un Tu šo atspulgu un savas emocijas redzi tikai tad, kad Tavs ūdens ir miera stāvoklī.

Ūdens stihija ir galvenais empātijas spēks, kad Tu jūti otru kā sevi pašu (no Cilvēka Mācības kursa „ Apzināto Attiecību” lekcijas). Atceroties šo attiecību formēšanās līmeni – spēju sajust savu partneri, kad saikne izveidojas emocionālā līmenī.

Tieši tāpat, lai apgūtu kādu jaunu informāciju, kuru Tev nes kāds svešķermenis vai sveša substance, Tev ir jākļūst par šo svešķermeni – tikai tad Tu spēsi pilnvērtīgi iegūt informāciju vai zināšanas, ko tas nes; vai tas melo vai stāsta patiesību, vai vēl labu vai ļaunu. Šo kvalitāti arī piešķir ūdens pirmelements, kad tas ir apzināts cilvēkā.

Tieši tāpat mūsu ķermeņa šķidrumus pārvalda enerģētiskais centrs (čakra), kurā dominē ūdens pirmelementa kvalitātes.

Ūdens stihija palīdz identificēt vidi, kurā cilvēks atrodas – vai vide tam labvēlīga vai nē, vai sabiedrība tam labvēlīga vai nē.

Tāpēc, šis ir īstais laiks pievērst savu uzmanību sinhronizācijai ar ūdens pirmelementu, ja vēlies, lai tas Tev turpmākā gada laikā palīdz nevis traucē sasniegt Tavus mērķus.
Ja Tev ir zināms kāds druīds, vai kāds, kurš nes īstas druīdu zināšanas, palūdz iespēju piedalīties šajos svētkos.

Kas ir svētki? Raksts: https://www.facebook.com/cilveki

Lai apzināti svētki un viss gads!
Rolands Černis
20.03.2018.