GUNITA

Mani sauc Gunita. Esmu ceļa gājēja, kas meklē garīguma sasaistes punktus ar materiālo pasauli. Līdz šim izzinātais un izjustais ļāvis uzkrāt zināšanas un pieredzi par to, kā mēs radām savu dzīvi, kā mēs ļaujam citiem formēt savu dzīvi, kā mēs izvēlamies un cik brīvi esam savās izvēlēs.

Ceļi, kas ieti – jurists un starptautisko attiecību maģistrs, kristālterapija, Reiki un Kundalini jogas instruktors, Dzīvās ētikas un Vēdu studēšana, Cilvēka apziņas skolas piedāvāto kursu intensīva apguve, un, protams, Ošo grāmatu lasīšana – viss ir devis savu pienesumu, veidojis izpratni par lietu kopsakarībām: kā manas ēteriskās domas iesakņojas manā materiālajā ķermenī, kā tas, ko mēs saucam par cilvēku, top par programmējamu mašīnu, par biorobotu?

Ja arī Tu vēlies izprast savas dzīves nedienu dziļākos cēloņus, uzņemties atbildību par visu savā dzīvē notiekošo, vēlies pats noteikt savas dzīves virzienu, VĒLIES DARĪT PATS, tad piedāvāju kādu ceļa gabalu doties kopā, daloties ar savu pieredzi un zināšanām par tēmu “Dzīve”.

Saziņai e-pasts: ievamatiiss@inbox.lv