VESELĪBAI

Nevienam nav noslēpums, ka fiziskais ķermenis atspoguļo mūsu zemapziņas procesus, kā arī to trūkumus. Tieši tāpēc laika gaitā iegūstam kādus veselības traucējumus un diskomfortu savā fiziskajā ķermenī, ko šodien saucam par slimību vai traumu. Vairumā gadījumos slimības un traumas iegūstam savas zemapziņas dabas noliegšanas vai vienkārši zināšanu trūkuma rezultātā. Lai šo visu apzinātos un izprastu, tam nepieciešams laiks un darbs ar sevi, taču justies labāk vēlamies jau šodien.

Ja esi  ceļā un nodarbojies ar savas apziņas izkopšanu un dzīves sakārtošanu, bet vēl trūkst savas zemapziņas procesu izpratne un tas atspoguļojas Tava fiziskā ķermeņa stāvoklī, ir iespēja Tev palīdzēt manuāli strādājot ar Tavu fizisko ķermeni.

Palīdzību sniedz – Cilvēka Apziņas Skolas dibinātājs un pasniedzējs, Profesionālās Viscerālo prakšu speciālistu asociācijas biedrs (Krievija), Tautas un tradicionālo dziedināšanas metožu asociācijas “Kazaku Zdrava” biedrs (Krievija), Jumeiho 2. līmeņa speciālists Rolands Černis.

Metodes, ar kuru palīdzību ir risināmas fiziskās problēmas:

 Sibīrijas kazaku masāža

 Jumeiho masāža

 Viscerālā masāža

 PRAVILO trenažieris

Procedūru maksa

 

Pierakstīties uz procedūru var rakstot uz e-pastu: info@cilveki.com, vai zvanot uz tālruni 26597818. Esi laipni gaidīts Cilvēka Apziņas Skolā – Ganību dambis 26a, 5. stāvs (gaitenī pa labi)