ATSAUKSMES

“CILVĒKA MĀCĪBAS”

Students (30+ gadi)
Nolēmu nedaudz padalīties ar sajūtām un atziņām pēc Cilvēka mācību kursa apgūšanas
Jo dienas, jo vairāk saprotu, cik ļoti vērtīga un vajadzīga.
Mācību kursa apjoms sākumā likās nereāls, ņemot vērā to, kas darījās manā dzīvē. Jau varēju to nosaukt par “uzkārienu”. Kur nu vēl atrast laiku lekcijām… un tad.. tuvojoties termiņam, līdz kuram kurss bija pieejams, sāku arvien vairāk tam veltīt laika, līdz beigās, katru mīļu brīdi tam veltīju (pat kopā ar bērniem mašīnā braucot klausījos un ogas dārzā lasot).
Informāciju tvēru un krāju krātuvītē. Biju kaut ko pa šīm tēmām lasījusi, dzirdējusi, bet ne tik strukturētā veidā. Sākumā bija tāds kā haoss.. informācija tik daudz.. taču tad sāku just, kā pamazām šī informācija saslēdzas kopā ar mani, ar manu ikdienu, to ko domāju, ko daru un pats galvenais- kam atvēlu savu laiku..
Pēc kursa noklausīšanās, pāris dienas atpakaļ bija ļoti smagi- sajūta, ka esmu iekritusi kādā akā.. un netieku ārā, negribēju ne ar vienu runāt, dzirdēt, satikt.. vistiešāk tas attiecās pret tuvāko …. Un tad vienā vakarā izsāpēja, izraudāju un kļuva tāda skaidrība. Par to, kas ir svarīgi.. un kas nav svarīgi. Kam sevi, savu laiku tērēju. Kam dzīvoju savu dzīvi. Kam atdodu savu enerģiju. Nojaušu.. ka tā vēl tikai daļa skaidrības. Bet sajūta ir laba. Un esmu pārliecināta, ka pēc nometnes būs vēl lielāka skaidrība :)
Rezumē- tas bija tieši tas, kas vajadzīgs, tieši tajā brīdī, kad vajadzīgs, lai nenodarītu pārāk sāpīgi sev un mīļajiem.
Pateicos.

Students (20+ gadi)
Esmu bijis daudzos kursos, un studējis atšķirīgas mācības, kas man nav devušas tik pilnīgu īstenības redzējumu, kā Dzimtas mācība un Cilvēka mācība, ko pasniedz Rolands.
Ja esi meklētājs, noteikti nenožēlosi piesakoties šīm mācībām.

“DZIMTAS MĀCĪBA”

Students (30+ gadi)
“Sākot apmeklēt “Dzimtas Mācības” nodarbības pie Rolanda, kurš vada Cilvēka Apziņas Skolu, mani pamatā interesēja saprast, kas ir Dzimta. Mani vadīja iekšēja interese, spēks, bija aktualizējušies daudzi jautājumi par manu ģimeni,
par notikumiem manas dzimtas ietvaros, bija sajūta, ka jābūt taču kaut kādām kopsakarībām, vadlīnijām, kuras visus šos notikumus saliktu pa plauktiņiem, iespējams, pat paskaidrotu, kādas darbības rada tieši tādas sekas?! Man šo skolu ieteica paziņas un atnākot uz pirmo nodarbību, pie sevis nolēmu, ja nepatiks – neturpināšu.

Taču informācija bija tik ļoti saistoša, aktuāla, trāpīga, ka sapratu, kā vērst par labu tos aspektus savā dzīvē, manā dzimtā, kuri līdz šim, maigi izsakoties, bija kaut kāds neaptverams bardaks un saņēmu atbildes uz lielāko daļu savu jautājumu, būtiskākais – pamazām mainījās (un turpina mainīties, iegūstot padziļinātākas zināšanas) skatījums uz lietām un mani apziņas procesi.

Nodarbībās un pēc tām ir jādomā, jādomā un jādomā. Radās daudz papildus jautājumu, bet apmeklējot katru nākamo nodarbību ieguvu arvien padziļinātāku izpratni par procesiem, kā notikumu ķēdītes ritinās uz priekšu, tāpat sāku skaidrāk apzināties sevi, tos uzdevumus, kuri tieši man manā šajā dzīvē ir jāveic.

Pēc katras nodarbības ir tikai viens vārds, kuru vēlos veltīt pasniedzējam – PATEICOS!

Pateicos par sastrukturizēto informāciju, par pacietību skaidrojot, par piemēriem, par padoma došanu katram konkrētajam cilvēkam viņa konkrētajā situācijā!

Students (40+ gadi)
Lieliski apkopota un sistematizēta informācija, kas pasniegta brīvi un vienlaikus gana konkrēti.
Prieks, ka esošā ārējā un arī dzen iekšējā informācija lieliski sasienas un atsevišķas lietas iegūst jaunu nozīmi. Paldies!…

Informācija, kas vienlaikus sniedz atbildes uz bijušiem jautājumiem un vienlaikus rada jaunus jautājumus. Uz dažiem atbildes arīdzan atnāk vieglas nojausmas veidā. Piemēram, saprotot, ka ir ļoti daudz kas “izpostīts” no sākotnējās sistēmas, ko darīt tiem, kas “stāv uz savas dzimtas drupām” un vēlas salikt akmeni pie akmens atpakaļ/no jauna.

Interesanta tendence – ka tomēr pārsvarā sievietes ir aktivizējušās, bet vīriešu, kas dotu attīstības virzienu, ir ļoti maz…

…paldies – ka dalies ar savām zināšanām un pieredzi! Ka ļauj citiem gūt jaunu pieredzi. Tas ir patiesi interesanti…

Students (30+ gadi)
Ieteicams, ja interesē strukturēti un precīzi saņemt zināšanas par dzimtas procesiem/egregoru sistēmām u.c. svarīgiem procesiem mūsu dzīvēs. Ja baida lāstu u.c. ezoterisku terminu lietojums dažu tēmu aprakstos, tad var nesatraukties, lelles netiek dedzinātas un/vai spraudītas ar adatām. Kursā tiek skaidroti algoritmi pēc kādiem notiek daudzi mūs ļoti ietekmējoši procesi dzimtā un sabiedrībā, kas ļaus meklētājam palīdzēt izprast daudzas cēloņsakarības savā un citu cilvēku dzīvēs, izprast savus (savas dzimtas) mērķus, izšķirt un sākt izslēgt no savas dzīves parazītisko struktūru (egregoru) viltus mērķus, atjaunot dzimtas saknes un zaudēto spēku.

“FIZISKAIS LĪMENIS”

Students (60+ gadi)
Kopumā man šis kurss patika ar to, ka apmācības reāli darbojas praksē un tas ir pats galvenais. Daudzi piemēri ir balstīti uz senām tradicijam un līdz ar to esmu ieguvusi arī jaunas zināšanas par tām. Patika , ka šīs apmācības ir ļoti labi sastrukturizētas un izpildāmas katram, neatkarīgi no vecuma.

Kopš esmu uzsākusi Fizisko līmeni, mans ķermeņa svars ir samazinājies par 3 kg. Esmu kļuvusi fiziski izturīgāka, lokanāka un pat Svecīti jau varu noturēt 6 minūtes. Kad pirmo reizi skatījos video, domāju, nu tas jau gan nav priekš manis, manos gados, bet šodien saprotu, ka nekas nav neiespējams, ja vien ir motivācija…

Elpošanas prakses un  vēdera iekšējo orgānu masāžas ir ienesušas manā dzīvē reālas pārmaiņas veselības uzlabošanā. Pirmkārt jau mani ēšanas paradumi ir mainījušies – “neknakstos” gar ēdienu vairs vakara stundās un varu ieturēt 16-20 stundu starplaiku starp ēdienreizēm.

Arī dažus elpošanas veidus pielietoju ikdienā jau nemaz speciāli par to nepiedomājot. Pimēram, staigājot garus gabalus automātiski pieslēdzos Vanaga elpai un tas tiešām atjauno spēkus.

Paldies par iespeju ielekt vilciena pēdējā vagonā.

“SAJŪTU LĪMENIS”

Students (30+ gadi)
Man beidzot ir saprotama apziņas struktūra (tās dažādie līmeņi), kā arī apzināšanās, ka savas apziņas attīstības procesā esmu vēl pašos pirmsākumos. Tomēr man arī ir radusies skaidrība par ceļu un virzienu kurā ir jāiet, lai es kļūtu efektīvāka un darbspējīgāka. Man līdz šim tas ir bijis skaidrs, bet es to vēl nebiju pielietojusi īsti praksē, tāpēc arī neizjutu. Par to skaidrība tapa tikai pavisam nesen.

Pēc šī kursa varu teikt, ka jau esmu kļuvusi efektīvāka un izjūtu darba “pirmos augļus”.