Dalībnieki

Ramants Jansons – folkloras kopas “Silavoti” vadītājs, latviešu vaidelaitis (priesteris), nodibinājuma „Māras loks” līdzdibinātājs.

Marks Šurupovs (Silver) – Visceriālo terapeitu profesionālās asociācijas loceklis, organisma funkcionālā stāvokļa korekciju speciālists hiropraktiķis, SPA estētiķis ķermeņa speciālists, SYSTEMA tuvcīņas instruktors, apzinātas ķermeņa atbrīvošanas un sasprindzināšanas instruktors, dažādu (netradicionālu) masāžas veidu speciālists. Sniegs meistarklases un paraugdemonstrējumus, kā arī dalīsies savā pieredzē.

Artūrs Dorohovs – profesionāls sportists, armrestlinga (roku cīņu) čempions un veselīga dzīvesveida, kas brīvs no atkarībām, praktizētājs.

Vladislavs Stankevičs – profesionāls sportists, boksa čempions un veselīga dzīvesveida, kas brīvs no atkarībām, praktizētājs.

Mārtiņš Lorencis – seškārtējs Latvijas armrestlinga čempions, Melnās jūras reģiona SPAS skolas (http://спас.скульский.укр/) absolvents. Mārtiņš vadīs Saulē skatīšanās praksi no rītiem un acu vingrošanu, kā arī dalīsies citās zināšanās.

Valdis Šteins – vērtīgu grāmatu un rakstu autors, tautas kustības “No senatnes uz nākotni” dibinātājs, Triju zvaigžņu ordeņa komandieris. Valdis Šteins iepazīstinās darbnīcas apmeklētājus ar latviešu tikumu kodeksu.

Vairāk informācijas par Valdi Šteinu:  http://latvijasatdzimsana.lv/documents/CV-Valdis-Steins.pdf

Pāvels Borisenko (Baltkrievija) – agrā vecumā sācis nodarboties ar dažādiem sporta veidiem. Sporta meistara kandidāts boksā. Vēlākā periodā pievērsies jogai un veselīgam dzīvesveidam, kas vērsts uz dzīves kvalitātes un apkārtējās vides uzlabošanu.

Popularizē nemedicīniskus atbrīvošanās veidus no dažādām atkarībām (no alkohola, tabakas, azartspēlēm). Pats, pamatojoties uz personīgo pieredzi un praksi, nostiprinājis metodiku. Seno kultūru, ticējumu, rituālu, nacionālo simbolu un vārdu izcelsmes pētnieks. Diplomēts jogas pasniedzējs. Mācījies Indijā, veicis svētceļojumus kopā ar savu skolotāju. Mācījies pie Austrumu psiholoģijas meistara Alekseja Meredova (ATMA). Pēc viņa metodes apguvis zināšanas neskaitāmos semināros un treniņos. Apguvis dzimtas karmas likumus, enerģijas vadību, pašregulēšanās noslēpumus, smalko redzējumu – ārstniecības augu un dārgakmeņu izvēli.

Mācās un praktizē paredzēšanas mākslu. Starptautiskā ATMA centra aktīvists. Biedrības “Ceļš uz skaidru apziņu” biedrs.

Aleksandrs Doktors (Latvija) – diplomēts hiromants. Austrumu un Ziemeļu masāžas veidu meistars. Praktizē jau vairāk nekā piecus gadus. Vēdiskās psiholoģijas konsultants. Rituālu zinātājs (vāc, pēta un praktizē vēdiskos rituālus, vārdošanu, lūgšanas). Organizē nelielus tematiskus pasākumus. Brīvajā laikā – dzejnieks, mākslinieks, mūziķis.

Aleksandrs Čerņikovs – dzimtas zināšanu glabātājs no Ukrainas, kurš darbnīcas laikā mūs iepazīstinās ar SPAS (īpašs apziņas stāvoklis) zināšanu sistēmu, kas palīdz uztvert apkārtējo pasauli pilnīgāk un līdz ar to mijiedarboties ar to efektīvāk.
Vairāk informācijas šeit: http://www.solnechniyhort.in.ua/articles/142-vse-o-spasepochuvstvui-silu-spasa.html