Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Tikšanās (Jautājumu – atbilžu vakars ar Rolandu Černi)

16.01.2020. @ 18:30 - 20:30

Cilvēka Apziņas Skolas dibinātājs un pasniedzējs Rolands Černis aicina uz tikšanos, kurā pastāstīs par savu ceļu un dzīves redzējumu, kā arī iepazīstinās ar Cilvēka Apziņas Skolā apgūstamajām tēmām un izmaiņām, kuras cilvēkam ir iespējams ieviest savā dzīvē izprotot apziņas procesus un dzīves likumsakarības.

Tev būs iespēja uzdot sev interesējošos jautājumus un uzklausīt atbildes, kas ļaus, kā minimums, paskatīties no cita skatu punkta uz stāvokli, kurš izraisījis jautājumu.

Rolands: “Kāpēc ir tik svarīgi pašam atbildēt un izprast saņemtās atbildes uz sevi interesējošiem jautājumiem, nenobāžot tos zem ikdienas rutīnas? Jo tikai tā cilvēks iepazīst pats sevi. Jo mazāk jautājumu par savu dzīvi, jo svešāki mēs esam paši sev. Jo vairāk jautājumu, jo ātrāk nokļūsim tur, kur mums ir jābūt – Pie Sevis. Uzskats, ka jautājumu neesamība liecina par to, ka cilvēks ir visu sapratis – ir tikai ilūzija, kas ļauj cilvēkam uz mirkli pārtraukt sava dzīves uzdevuma pildīšanu – savas dzīves jēgas meklējumus – pārtraukt izaugsmi un attīstību, attiecīgi uzsākt degradāciju.”

Piesakies rakstot uz e-pastu: info@cilveki.com, klātienes vietu skaits ierobežots.

Tikšanās 16. janvārī, 18:30.
Esi laipni gaidīts Cilvēka Apziņas Skolā – Ganību dambī 26a, 5. stāvā.
Pretī ēkai ir bezmaksas auto stāvvieta.
Sabiedriskais transports: 5., 9. tramvaja un 2. autobusa pietura “Rāmuļu iela”.

Dalība: ziedojums
Savai labsajūtai paņem līdzi maiņas apavus (čības).

Piedaloties jautājumu – atbilžu vakarā tu piekrīti, ka vari tikt ierakstīts video/audio materiālā, kas vēlāk var tikt publicēts.

Details

Date:
16.01.2020.
Time:
18:30 - 20:30

Venue

Cilvēka Apziņas Skola
Ganību dambis 26a
Rīga, Latvija

Organizer

Cilvēka Apziņas Skola
Phone:
26 597 818
Email:
info@cilveki.com