Skolas biedru salidojums

Sveiciens visiem Skolas biedriem un dalībniekiem!

Pagājis labs laiciņš (6 gadi) kopš Cilvēka Apziņas Skola sniedz zināšanas un praktisko atbalstu Cilvēka dzīves un garīgās pilnveidošanās ceļā. Ceru, ka katrs no Jums ir paņēmuši to, kas bija noderīgs jūsu dzīves ceļam un paņemto zināšanu sēklas ir devušas arī labos augļus – tiem, kam pietika drosmes tās dēstīt savā dzīvē! Ir pienācis laiks satikties visiem skolas dalībniekiem, kuri reiz ir apguvuši kādu mācību kursu vai piedalījušies kādā no Skolas rīkotajām mācību nometnēm. Tu esi aicināts satikt pārējos Skolas dalībniekus un piebiedroties pirmajā Skolas salidojuma nometnē brīvā dabā.

Salidojuma laikā:
– iegūsi iespēju satikt sev zināmos un iespējams arī nezināmos Skolas biedrus;
– varēsi noformēt jaunus kontaktus un pazīšanās; – padalīties un uzklausīt arī citu Skolas alībnieku dzīves pieredzi un gudrību;
– iegūsi jaunu iedvesmu tālākajam dzīves ceļam;
– varēsi noklausīties tev aktuālas lekcijas/seminārus un apgūt jaunas iemaņas, ko sniegs citi Skolas dalībnieki;
– iegūsi atslodzi bīvā dabā no ikdienas tehnokrātiskās rutīnas, atstājot komunikācijas ierīces ārpus nometnes vietas;
– baudīsi gardu un veselīgu, veģetāru/vegānu maltīti visu dienu laikā.

Ja jūti vēlmi piedalīties ar savām zināšanā, pieredzi, labumiem un un pakalpojumiem ar pārējiem Skolas dalībniekiem, Skolas salidojums būs īstā vieta šīm aktivitātēm. Ja politiski-sociālie apstākļi neietekmēs mūsu plānus, tad tiekamies šogad no 2. līdz 4 jūlijam.

Dalības maksa 45 EUR paredzēta nometnes vietas iekārtošanai, apgādei un maltītes iegādei un gatavošanai. Piesaki savu dalību Skolas salidojumam rakstot uz info@cilveki.com līdz 11.06.2021. Vairāk informācija tiks sūtīta salidojuma dalībniekiem.