Apziņas Nometne 2021

Kā jau katru vasaru ierasts arī šogad ir paredzēta tradicionālā Apziņas Nometne – tiem kas vēlas veltīt laiku sevis “sakārtošanai”.
Ja esi gatavs darbam ar saviem apziņas procesiem un iepazīt sevi – piebiedrojies!
Četras dienas varēsi atrasties brīvā dabā bez mums ierastās tehnokrātiskās civilizācijas fona – tikai telts ar guļammaisu un pats nepieciešamākais. Zināms, ka cilvēkam ir nepieciešams tik daudz materiālo labumu, cik aprobežota ir viņa apziņa un tēlainā uztvere. Jo šaurāks ir mūsu apziņas svārstību diapazons, jo lielākā baiļu un dziļākā patērēšanas purvā mēs slīkstam. Bailes un parazītiska patērēšana uztur mūsu iluzoro pasauli, kurā pazaudējam paši sevi.
Visu dienu laikā notiks praktiskas nodarbības un aktivitātes, kā arī tiks skaidroti teorētiskie aspekti un raisīsies dialogi, vērsti uz savas apziņas un iekšējā potenciāla atklāšanu.
Tev jābūt gatavam uz dažādiem savu iekšējo spēju pārbaudījumiem – kustēties un pārvietoties, sasmērēties, atrasties sev nepierastā, iespējams, pat biedējošā vidē; veselīgam, kā minimums – veģetāram uzturam; šķirties no sava „uzticamā dzīvesbiedra” – telefona uz 4 diennaktīm, kā arī visu šo laiku atrasties tādu pašu „meklētāju” sabiedrībā.
Nometnē Tu gūsi atslodzi no ikdienas problēmām un vides, kurā atrodies lielāko savas dzīves daļu, taču to vietā pievērsīsies savas iekšējās pasaules sakārtošanai un iepazīšanai.
Uz ko vērstas aktivitātes?
Spēt uztvert vidi – dabu un sevi, kā tās elementu.
Mūsu zemes ritmu un ciklu iepazīšana.
Darbošanās ar dabas pirmelementiem (stihijām).
Uztveres spektra paplašināšana (energoinformatīvā uztvere).
Baiļu programmu bloku atpazīšana un atbrīvošanās iemaņu apgūšana.
Apzinātas dzīves kārtošanas un plānošana pamatu apgūšana.
Citas apziņas procesus veicinošas prakses.
Nometni organizē un vada Cilvēka Apziņas Skola http://cilveki.com/skola/par-skolu/
Nometne paredzēta gan tiem, kuri pirmo reizi ar šādām aktivitātēm nodarbosies, gan tiem, kuri jau apguvuši iemaņas darbam ar sevi.
Ņemot vērā patreizējo situāciju valstī ceram, ka uz nometnes laiku sociāl-politiskie ierobežojumi tiks mazināti un neitekmēs nometnes norises plānus.
Nometnes dalībniekiem būs sagatavošanās aktivitātes PIRMS nometnes – līdz ar to būsi tikai ieguvējs, ja laicīgi pieteiksies.
Dalībnieku skaits ierobežots.
Dalības maksa: 200 EUR.
Dalības pieteikšana un apmaksa līdz 25.06.2021.
Nometnes norises laiks: 09.07.2021 – 12.07.2021
Uzzināt vairāk un pieteikt dalību nometnē vari rakstot uz e-pastu: info@cilveki.com