KRISTĪNE OZOLIŅA

Sveicieni!
Esmu Kristīne, kurai ir izdevies izbrīvēt gan pietiekami daudz laika, gan atrast sevī pietiekami daudz apņēmības, gribasspēka un pat drosmes, lai sekmīgi apgūtu Cilvēka Apziņas Skolā pasniegto!
Mācoties, pamazām manī ir izveidojusies vēlme palīdzēt citiem, līdzīgiem man, kuri arī ir gana apņēmīgi un drosmīgi, lai sāktu darbu ar savas dzīves un apziņas pilnveidošanu. Tev varēšu palīdzēt, ja Tu esi cilvēks, kuru vada vēlēšanās sakārtot savu dzīvi, izveidot pilnīgāku pasaules redzējumu un saprast, kas notiek ar Tavu iekšējo pasauli, izprast, kas ir Apziņa, par kuru tik daudz runā, bet krietni retāk izskaidro, kur Tu savā dzīvē esi, kā Tu tur nokļuvi un, pats svarīgākais, kā izprast arvien skaidrāk savu būtību un kļūstot efektīvam savās darbībās, gūt iespēju sevi maksimāli realizēt jebkurā Tev nozīmīgā jomā.
Lai viss augstāk minētais noritētu veiksmīgi, es palīdzēšu paplašināt Tavu pasaules redzējumu. Pamats tam ir Dzimtas tēmu izpratne, kas balstās zināšanās par to, kas ir Dzimta – kā tā veidojās, kā un kāpēc tajā notiek dažādi procesi, kuri tiešā vai netiešā veidā ietekmē katra dzimtā esošā cilvēka dzīvi.
Priecāšos Tev palīdzēt gan dzīvē, gan mācību procesā, ja nolemsi pievienoties nodarbībām.

Kontakttelefons: 20206068
E-pasts: ozolina.kristinea@gmail.com