MĀRTIŅŠ RIUČS

Sertificēts atbildīgas pašizaugsmes konsultants (mentors) cilvēkiem, kuriem ir svarīgi sakārtot savu dzīvi un būt laimīgās partnerattiecībās.

Vai Tu ikdienā jūti, ka:

– Tava dzīve ir nonākusi strupceļā?

– Partnerattiecības Tev sagādā spriedzi un neapmierinātību?

– Tev neizdodas realizēt savas vēlmes un nospraustos mērķus?

Piesakies treniņam vai konsultācijai un sāc veidot savu dzīvi tādu, kādu Tu pats vēlies.

Konsultāciju un nodarbību laikā:

  1. Palīdzēšu Tev ieraudzīt Tavas zemapziņas dzīlēs paslēptās esošās, vēlamās un patiesās dzīves vērtības, uz kuru pamatu Tu spēsi sakārtot savu dzīvi, kā Tu pats to vēlies.
  2. Palīdzēšu Tev noskaidrot Tavas patiesās vēlmes, uzstādīt jaunus mērķus un parādīšu ceļu, pa kuru iet, lai tos sasniegtu.
  3. Palīdzēšu gūt skaidru redzējumu par atbildīgu, sabalansētu un ilgtspējīgu dzīvi – Tavas dzīves pilnvērtīgu kopainu.
  4. Palīdzēšu atklāt Tavu partnerattiecību konfliktsituāciju cēloņus un mehānismus, kā tos novērst. Veiksim attiecību analīzi enerģētiskā un mentālā līmenī. Atklāšu Tev sievietes un vīrieša patiesās dabas noslēpumus, kas padarīs Tavas attiecības harmoniskas un piepildītas.

Ja Tev ir aktuāla kāda no šīm tēmām un ir vēlme iedziļināties un izprast sevi, savas attiecības un savu dzīvi, kā arī, ja vēlies atrisināt kādu samilzušu problēmsituāciju un novērst tās cēloni, lai tā vairs neatkārtotos, tad piesakies uz konsultāciju, rakstot man uz e-pastu: martins.riucs@gmail.com.