ATSAUKSMES

“CILVĒKA MĀCĪBAS”

Students (30+ gadi)
Nolēmu nedaudz padalīties ar sajūtām un atziņām pēc Cilvēka mācību kursa apgūšanas
Jo dienas, jo vairāk saprotu, cik ļoti vērtīga un vajadzīga.
Mācību kursa apjoms sākumā likās nereāls, ņemot vērā to, kas darījās manā dzīvē. Jau varēju to nosaukt par “uzkārienu”. Kur nu vēl atrast laiku lekcijām… un tad.. tuvojoties termiņam, līdz kuram kurss bija pieejams, sāku arvien vairāk tam veltīt laika, līdz beigās, katru mīļu brīdi tam veltīju (pat kopā ar bērniem mašīnā braucot klausījos un ogas dārzā lasot).
Informāciju tvēru un krāju krātuvītē. Biju kaut ko pa šīm tēmām lasījusi, dzirdējusi, bet ne tik strukturētā veidā. Sākumā bija tāds kā haoss.. informācija tik daudz.. taču tad sāku just, kā pamazām šī informācija saslēdzas kopā ar mani, ar manu ikdienu, to ko domāju, ko daru un pats galvenais- kam atvēlu savu laiku..
Pēc kursa noklausīšanās, pāris dienas atpakaļ bija ļoti smagi- sajūta, ka esmu iekritusi kādā akā.. un netieku ārā, negribēju ne ar vienu runāt, dzirdēt, satikt.. vistiešāk tas attiecās pret tuvāko …. Un tad vienā vakarā izsāpēja, izraudāju un kļuva tāda skaidrība. Par to, kas ir svarīgi.. un kas nav svarīgi. Kam sevi, savu laiku tērēju. Kam dzīvoju savu dzīvi. Kam atdodu savu enerģiju. Nojaušu.. ka tā vēl tikai daļa skaidrības. Bet sajūta ir laba. Un esmu pārliecināta, ka pēc nometnes būs vēl lielāka skaidrība :)
Rezumē- tas bija tieši tas, kas vajadzīgs, tieši tajā brīdī, kad vajadzīgs, lai nenodarītu pārāk sāpīgi sev un mīļajiem.
Pateicos.

Students (20+ gadi)
Esmu bijis daudzos kursos, un studējis atšķirīgas mācības, kas man nav devušas tik pilnīgu īstenības redzējumu, kā Dzimtas mācība un Cilvēka mācība, ko pasniedz Rolands.
Ja esi meklētājs, noteikti nenožēlosi piesakoties šīm mācībām.

“DZIMTAS MĀCĪBA”

Students (30+ gadi)
“Sākot apmeklēt “Dzimtas Mācības” nodarbības pie Rolanda, kurš vada Cilvēka Apziņas Skolu, mani pamatā interesēja saprast, kas ir Dzimta. Mani vadīja iekšēja interese, spēks, bija aktualizējušies daudzi jautājumi par manu ģimeni,
par notikumiem manas dzimtas ietvaros, bija sajūta, ka jābūt taču kaut kādām kopsakarībām, vadlīnijām, kuras visus šos notikumus saliktu pa plauktiņiem, iespējams, pat paskaidrotu, kādas darbības rada tieši tādas sekas?! Man šo skolu ieteica paziņas un atnākot uz pirmo nodarbību, pie sevis nolēmu, ja nepatiks – neturpināšu.

Taču informācija bija tik ļoti saistoša, aktuāla, trāpīga, ka sapratu, kā vērst par labu tos aspektus savā dzīvē, manā dzimtā, kuri līdz šim, maigi izsakoties, bija kaut kāds neaptverams bardaks un saņēmu atbildes uz lielāko daļu savu jautājumu, būtiskākais – pamazām mainījās (un turpina mainīties, iegūstot padziļinātākas zināšanas) skatījums uz lietām un mani apziņas procesi.

Nodarbībās un pēc tām ir jādomā, jādomā un jādomā. Radās daudz papildus jautājumu, bet apmeklējot katru nākamo nodarbību ieguvu arvien padziļinātāku izpratni par procesiem, kā notikumu ķēdītes ritinās uz priekšu, tāpat sāku skaidrāk apzināties sevi, tos uzdevumus, kuri tieši man manā šajā dzīvē ir jāveic.

Pēc katras nodarbības ir tikai viens vārds, kuru vēlos veltīt pasniedzējam – PATEICOS!

Pateicos par sastrukturizēto informāciju, par pacietību skaidrojot, par piemēriem, par padoma došanu katram konkrētajam cilvēkam viņa konkrētajā situācijā!

Students (40+ gadi)
Lieliski apkopota un sistematizēta informācija, kas pasniegta brīvi un vienlaikus gana konkrēti.
Prieks, ka esošā ārējā un arī dzen iekšējā informācija lieliski sasienas un atsevišķas lietas iegūst jaunu nozīmi. Paldies!…

Informācija, kas vienlaikus sniedz atbildes uz bijušiem jautājumiem un vienlaikus rada jaunus jautājumus. Uz dažiem atbildes arīdzan atnāk vieglas nojausmas veidā. Piemēram, saprotot, ka ir ļoti daudz kas “izpostīts” no sākotnējās sistēmas, ko darīt tiem, kas “stāv uz savas dzimtas drupām” un vēlas salikt akmeni pie akmens atpakaļ/no jauna.

Interesanta tendence – ka tomēr pārsvarā sievietes ir aktivizējušās, bet vīriešu, kas dotu attīstības virzienu, ir ļoti maz…

…paldies – ka dalies ar savām zināšanām un pieredzi! Ka ļauj citiem gūt jaunu pieredzi. Tas ir patiesi interesanti…

Students (30+ gadi)
Ieteicams, ja interesē strukturēti un precīzi saņemt zināšanas par dzimtas procesiem/egregoru sistēmām u.c. svarīgiem procesiem mūsu dzīvēs. Ja baida lāstu u.c. ezoterisku terminu lietojums dažu tēmu aprakstos, tad var nesatraukties, lelles netiek dedzinātas un/vai spraudītas ar adatām. Kursā tiek skaidroti algoritmi pēc kādiem notiek daudzi mūs ļoti ietekmējoši procesi dzimtā un sabiedrībā, kas ļaus meklētājam palīdzēt izprast daudzas cēloņsakarības savā un citu cilvēku dzīvēs, izprast savus (savas dzimtas) mērķus, izšķirt un sākt izslēgt no savas dzīves parazītisko struktūru (egregoru) viltus mērķus, atjaunot dzimtas saknes un zaudēto spēku.

“FIZISKAIS LĪMENIS”

Students (60+ gadi)
Kopumā man šis kurss patika ar to, ka apmācības reāli darbojas praksē un tas ir pats galvenais. Daudzi piemēri ir balstīti uz senām tradicijam un līdz ar to esmu ieguvusi arī jaunas zināšanas par tām. Patika , ka šīs apmācības ir ļoti labi sastrukturizētas un izpildāmas katram, neatkarīgi no vecuma.

Kopš esmu uzsākusi Fizisko līmeni, mans ķermeņa svars ir samazinājies par 3 kg. Esmu kļuvusi fiziski izturīgāka, lokanāka un pat Svecīti jau varu noturēt 6 minūtes. Kad pirmo reizi skatījos video, domāju, nu tas jau gan nav priekš manis, manos gados, bet šodien saprotu, ka nekas nav neiespējams, ja vien ir motivācija…

Elpošanas prakses un  vēdera iekšējo orgānu masāžas ir ienesušas manā dzīvē reālas pārmaiņas veselības uzlabošanā. Pirmkārt jau mani ēšanas paradumi ir mainījušies – “neknakstos” gar ēdienu vairs vakara stundās un varu ieturēt 16-20 stundu starplaiku starp ēdienreizēm.

Arī dažus elpošanas veidus pielietoju ikdienā jau nemaz speciāli par to nepiedomājot. Pimēram, staigājot garus gabalus automātiski pieslēdzos Vanaga elpai un tas tiešām atjauno spēkus.

Paldies par iespeju ielekt vilciena pēdējā vagonā.

“SAJŪTU LĪMENIS”

Students (30+ gadi)
Man beidzot ir saprotama apziņas struktūra (tās dažādie līmeņi), kā arī apzināšanās, ka savas apziņas attīstības procesā esmu vēl pašos pirmsākumos. Tomēr man arī ir radusies skaidrība par ceļu un virzienu kurā ir jāiet, lai es kļūtu efektīvāka un darbspējīgāka. Man līdz šim tas ir bijis skaidrs, bet es to vēl nebiju pielietojusi īsti praksē, tāpēc arī neizjutu. Par to skaidrība tapa tikai pavisam nesen.

Pēc šī kursa varu teikt, ka jau esmu kļuvusi efektīvāka un izjūtu darba “pirmos augļus”.

“EMOCIJU LĪMENIS”

Students (30+ gadi)
Izejot emociju kursu un, iegūstot izpratni par procesiem saistībā ar emocijām, guvu pārliecību, ka emociju tīrīšana un darbs ar savas zemapziņas iepazīšanu ir ļoti būtisks darbs un milzīgs ieguldījums cilvēkam, kurš tiecās uz attīstību un vēlas mainīt savu dzīvi. Jo visas nesagremotās emocijas, kas dzīves laikā iegūtas nekur nepazūd, bet uzkrājas mūsos pašos kā smaga nasta, kas neļauj virzīties uz priekšu.
Uzsākot mācības, es vēl īsti neapzinājos, cik smaga ir mana nasta.
Viens no mērķiem, iestājoties skolā bija- iepazīt sevi, saprast savu būtību, tās mērķus. Bet nebija izpratnes par to, kā to izdarīt. Tagad zinu, ka esmu uz pareizā ceļa un  praktiskās nodarbības ir lielisks instruments šī mērķa sasniegšanai. Papildus pamanīju, ka kļūstu efektīvāka-vieglāk pieņemu lēmumus un vairāk pieņemu uz sevi vērstus lēmumus, jo vairojot atbildību pret sevi, biežāk nākas atteikt citiem vai rīkoties citiem nepieņemami. Tikai tagad sāku vērtēt un plānot savu laiku. No daudz kā nākas atteikties, mainās prioritātes, vērtības.
Iepazīstoties ar emociju būtību, man radās iespaids, ka mans astrāls ir burtiski piebāzts ar veidojumiem, kas prasa manu dzīvības enerģiju. Likumsakarīgi, ka dzīvē nekas nemainījās, nerealizējās, vai arī tas notika ļoti lēni, jo ,acīmredzot enerģijas pietika pamatā tikai dzīvības procesiem.
Jau pēc pirmajām praksēm jutu efektu- atbrīvojās liels enerģijas potenciāls. Jutu to pirmkārt fiziskajā plānā – bija daudz enerģijas, varēju izgulēties pa 6 stundām kaut iepriekš reizēm pat ar 12 nepietika. Tam sekoja negaidīti un pat pārsteidzoši notikumi. Notikumi, uz kuriem iepriekš koncentrējos, taču tie nerealizējās, visticamāk tieši tā iemesla dēļ, ka nebija pietiekami daudz enerģijas vēlmju īstenošanai.
Bērnības vecumu tīrīšanas bija sajūtu un emociju ziņā visefektīvākās. Acīmredzot tajā vecumā arī visvairāk sadzīvotas emocijas.
Sāku saskatīt sakarības, kā bērnības notikumi, audzināšana, ģimenē uzliktie rāmīši ir ietekmējuši manu dzīvi, manu attieksmi pret sevi, izpratni par attiecībām, ģimeni, kas arī atspoguļojās manā ikdienas realitātē. Esmu vēl ceļā uz sevis iepazīšanu un arī sapņu pasaule ir lielisks palīgs šinī procesā. Mani sapņi ir kļuvuši vairāk informatīvi un palīdz saprast, kurā virzienā darboties.
Miega laikā notiek arī interesantas, bet pagaidām ne līdz galam man saprotamas, lietas (Es zinu, ka tur saprotu, to, ko nesaprotu šeit, nāk atklāsmes utt.)bet pagaidām man neizdodas to pārnest uz šo realitāti. Bet kā saprotu, tas ir tikai laika un apziņas paplašināšanas jautājums.
Šobrīd vairāk kā jebkad iepriekš, pievēršu uzmanību pagātnes notikumiem, ceļu augšā to, kas ierakts dziļi, dziļi. Vienmēr likās, ka tas nekādu lomu manā dzīvē nespēlē, bet patiesībā tas, ko mēs izvēlamies neatcerēties un arī neatceramies, ietekmē mūs visdziļāk.
Kursa laikā pamanīju, kā mainās mana attieksme pret lietām, notikumiem un sevi.
Ir daudz kur augt, daudz darba vēl priekšā, bet izmaiņas jau notiek.
Emociju kursa laikā bija arī emocionālāki periodi. Šis bija kā labs pārbaudījums, kā es spēšu izvērtēt situāciju neieslīkstot emociju fonā. Tas nav vienkārši, bet zinu, ka kādreiz man tas vispār nebūtu izdevies. Es būtu ilgstoši ļāvusies šīm emocijām. Tagad jūtu, ka es esmu gatava dziļākam darbam ar sevi un jauniem negaidītiem (un arī plānotiem) notikumiem