Kam paredzētas mācības?

Par cik vairāki cilvēki raksta un jautā, kas tieši tiek mācīts Cilvēka un Dzimtas mācībās, secinu ka vairumam nav izpratne par Cilvēka un Dzimtas terminu saikni ar mūsu dzīvi.
Tādēļ sniedzu papildus skaidrojošu aprakstu, kam šādas mācības ir paredzētas.

Šodien vairums sabiedrības ir ieciklējušies uz ārišķībām, kuras saprotams arī sabiedrībā tiek kultivētas. Ko nozīmē ārišķība? Tas ir elements, ar kura palīdzību mēs iluzori cenšamies rast piepildījumu savai iekšējai pasaulei, taču to mēs daram nevis ņemot par atskaites punktu sevi, bet gan apkārtējos un viņu viedokli par mums. Daudzi “skolotāji” šo momentu sauc par apkārtējo cilvēku spoguļošanu, taču tas tikai tapēc, ka viņi nav saskārušies ar to, ka dzīvē bez ārišķībām var būt arī dziļāki procesi, vai vienkārši nespēj salīmeņot šos procesus un izskata to visu vienā plaknē.

Kas ir tās ārišķības?

Ārišķību kultu mūsdienās uztur pilnībā visas dzīves jomas, sākot no jebkurām materiālajām izpausmēm beidzot ar garīgajām mācībām, tai skaitā izglītības sistēma, medicīnas nozare, zinātne, politika, reliģija, garīgās mācības, sports, veselība, svētki, ģimenes attiecības, uzturs, attiecības ar dabu, u.c.

Ja vairumam ārišķība ir saprotama pie materiālajām dzīves izpausmēm, tad kā tas attiecas uz garīgumu? Pavisam vienkārši. Tieši tāpat, kā indivīdi izvēlas pirkt sabiedrībā atpazīstamu brendu telefonus vai apģērbu, mēs saprotam, ka tas tiek darīts, lai apkārtējo acīs indivīds celtu savu vērtību, caur nopirkto atribūtu, kas pēc viņa domām piešķir viņam statusu, ko viņš arī apkārtējiem demonstrē, kā savu būtību. Tieši tas pats attiecas uz garīgajām tendencēm. Vairums indivīdu, paši pat to neapzinoties apmeklē dažādus “garīgos” pasākumus un skolotājus, tapēc ka šodien tas ir modē, rādod, ka garīgums – tas ir par mani! Tieši tāpat, kā pirms kāda laika bija modē fitnesa klubi, vel pirms kāda laika bija modē nakts klubi, un šodien ir modē sevis “attīstīšanas” klubi – apmeklēt “garīgās” lekcijas un seminārus, doties pie “garīgajiem” speciālistiem, konsultantiem un koučiem.

Kapēc indivīds uz turieni dodas? Vienkārši tev ir svarīgi, lai citi redz, ka tu arī piederi šai sabiedrībai un ieņem atbilstošu statusu starp tiem indivīdiem, kuru sabiedrībā vēlies apgrozīties. Tu esi iemācīts no mazotnes dzīvot priekš citiem – tas nozīmē, censties sevi pārdot citiem, uzsverot sevī tās kvalitātes, kuras pēc tavas sapratnes viņiem ir svarīgas. Un šinī tirgus laukumā esi pilnībā atsvešinājies no tā, kam patiesībā IR kāda jēga.

Vai pavisam vienkārši tu nespēji sevi realizēt ne materiālajā, ne kādā citā veidā, tapēc meklē aizbildinājumu un citu līdzīgu indivīdu atbalstu “garīgumā”, lai tur iegūtu kādu iluzoru statusu apkārtējo un gala rezultātā pats arī savās acīs. Jo pateicoties vairumam pasaules reliģisko kultu sabiedrībā ir ieaudzināts uzskats, ka garīgums un sociālā un/vai materiālā labklājība nav nekādi saistīta, un tiek pat pretnostatīti. Tiek izveidotas veselas mācības, kuras skaidro ka matriālisms ir ļaunums un traucēklis garīgajai izaugsmei. Šāda ideoloģija vienai lielai daļai “garīgo” censoņu ir vieglākais eksistēšanas ceļš, neko nedarot un vainojot materiālismu un tos, kuri slīkst materiālisma pārmērībās, pie visām pasaules likstām

Kāds iebildīs un teiks, bet es tiešām dodos pie dažādiem, vai viena un tā paša “guru”, lai viņš palīdz sakārtot man dzīvi un saprast, kam tad ir tā jēga manā dzīvē!

Tad diemžēl jāapbēdina šis indivīds, ka neviens guru nekad nespēs un pat nav ieinteresēts palīdzēt atrast to, kas TEV patiesībā ir svarīgs. Nespēs tapēc, ka vairumā gadījumu mūsdienu skolotāji un guru ir tik pat tendēti uz savu ārējo tēlu, kā tie kas krīt un ceļas par jauno i-Fonu, Viņu ieinteresētība būs tik tālu, kamēr vien indivīdi uzturēs viņa ego ar viņam tik svarīgo statusu, taču tiklīdz indivīds atrod savu piepildījumu, viņam pārstāj interesēt skolotāji, statusi un tituli, līdz ar to “skolotājs” zaudē sekotāju. Savas dzīves jēgu spēj atrast tikai un vienīgi pats meklētājs, jo katram no mums ir savs un atšķirīgs tas, kas mūsu dzīvei sniegs piepildījumu. Jēgu, kas ir svarīga MUMS nevis apkārtējiem.

Līdz ar to rodas jautājums tiem, kas nav vel bijuši vai nav sapratuši, ko tad māca Dzimtas Mācībā vai Cilvēka Mācībā?
Šinīs nodarbībās tu neiegūsi neko no tā, ko šodien savu mācību aprakstos publicē gandriz visu garīgo mācību pasniedzēji. Mācībās NEmācīsim, kā savienoties ar savu augstāko ES, kā būt apzinātam, kā atrasties šeit un tagad, kā pareizi meditēt, kā sasniegt agaismību, kā kļūt par magu vai šamani, kā PAREIZI attiekties pret savu vīru vai sievu, kā PREIZI attiekties pret bērniem, kā sakārtot savu dzīvi, kā kļūt veiksmīgam, kā kļūt laimīgam, vai kādu citu KĀ.
Šīs mācības sniegs tev iespēju ieraudzīt dzīvi savādāk – pilnīgāk, nekā tu esi pieradis uz to skatīties. Kas savukārt sniegs tev iespēju pašam ieraudzīt un saprast savus – KĀ, pie nosacījuma, ja tev tas tiešām ir svarīgi, nevis tapēc, ka garīgums šodien ir modē un tu nāc uz lekcijām, jo vēlies padalīties ar to ko tu esi izlasījis kādā grāmatā, vai ko tu esi no kāda guru dzirdējis, vai gūt apliecinājumu savām pārliecībām. Atceramies veco labo teicienu, ka pilnā traukā nevar neko ieliet un patiesībā nemaz nevajag, jo viņš taču jau ir pilns. Pasniedzējam nav uzdevums izspiest veco šķidrumu no trauka, pat tad ja viņš to spēj izdarīt. Tā būs mentālā vardarbība, kā arī lieks enerģijas un laika tēriņš, kuru mācību ietvaros neviens nekompensē.

Ir gadījumi, kad indivīds pats netiek ar kādu dzīves jomu galā. Tad pie nosacījuma, ka viņš jau pats ir sācis atbrīvoties no sava trauka nekvalitatīvā pildījuma, jo sapratis, ka iepriekšējās “garīgās” zināšanas nav atnesušas svētlaimi vai dzīves harmoniju. Pasniedzējs individuālā kārtā var ielikt blīvākas konsistences pildījumu traukā, lai tas izspiestu to, no kā pats indivīds kāda iemesla pēc nav spējis atbrīvoties. Visi zinām, ka pēc fizikas likumiem blīvāka konsistences masa izspiedīs to, kas ir mazāk blīva. Ko nozīmē blīvāks? Blīvāks nozīmē piesātinātāks – informatīvajā plānā dziļāks un spējīgs aizpildīt iztrūkstošos elementus.

Kam būtu noderīgas šīs mācības?

Var nākt jebkurš, arī tie kas apmeklē lekcijas modes tendenču vadīti vai meklē laika kavēkli vakarā. Pēc pieredzes varu pateikt, ka ik vienam ir dzīves jomas, kuras viņš, pēc mācību apmeklējuma, pārcilā. Tā pat ir arī indivīdi, kuri pēc tam kad bija noklausījušies kādu pasniegto tēmu pēc 3 gadiem ierodas un sāk stāstīt secinājumus, pie kuriem tie ir nonākuši PAŠI pa šo laiku, pie kam stāsta ar tiem pašiem vārdiem, kurus izmantoja pasniedzējs pirms 3 gadiem. Arī tas ir apsveicami, katram ir savs temps, ar kuru pilnā krūze tukšojas, lai atbrīvotos “blīvākam” saturam.

Taču, ja:
– tu redzi, (nevis rodas sajūta) ka tavs ikdienas darbs vai nodarbe nesniedz gandarījumu tev; jūties, ka tūliņ iekritīsi vai jau esi iekritis depresijā, jo trūkst dzīves piepildījums; iespējams tu redzi, ka tas, ko tu dari ir par šauru, ka tev ir potenciāls uz kaut ko lielāku, vai nozīmīgāku, tikai nesaproti vel ko;
– tu spēj sevi realizēt sociāli un finansiāli, bet saproti, ka materiālie līdzekļi un sabiedrības uzmanība tev nesniedz gandarījumu par nodzīvoto dzīvi; iespējams tu esi izmēģinājis arī downshiftera tendences, taču tāpat neguvi atbildi uz sava piepildījuma trūkumu;
– tev ir pazudusi vēlme komunicēt ar sev pazīstamajiem cilvēkiem, draugiem, radiem, tuviniekiem, par cik arī tur tu negūsti nekādu gandarījumu un tev tas ir jādara aiz pienākuma apziņas.

Varbūt ir laiks…?

Šīs tendences nav nekas ļauns, tie ir vienkārši indikātori, ka tu esi gatavs pārskatīt savu pārliecību un vērtību sistēmu, tātad padziļināt izpratni un zināšanas par pasaules iekārtu un sistēmām, ar kurām tu mijiedarbojies. Tai skaitā iespējams mainīt pašsaprotamās lietas par kurām tu esi 100% pārliecināts! Tieši šādam mērķim arī šīs mācības ir paredzētas ar tālāk ejošu praktisko iedziļināšanos.

Īss mācību tēmu apraksts.

Cilvēka Mācība:
– indivīda apziņas līmeņi (dzīves kvalitātes līmeņi);
– sabiedrības ietekme uz indivīda attīstības procesu (indivīda
un sabiedrības mijiedarbība un apziņas strukturēšanas procesi);
– uzturs un apziņas stāvoklis (kā mūsu ēdiens un ēdiena
kvalitāte ietekmē mūsu domāšanu un dzīves kvalitāti);
– sabiedrības pārvaldības pamati (sabiedrības manipulācijas pamatu izpratne un risinājumi);
– baltā cilvēka enerģētikas pamati (9 galveno čakru enerģētiskās
sistēmas pamati, enerģētisko ķermeņu funkcijas mūsu dzīvē);
– attiecības un enerģētika (kur ir cēlonis visām attiecību problēmām, kas ir attiecību ilūzija);

Dzimtas mācība:
Kas ir Dzimta?
Kādi ir dzimtas Mērķi?
Dzimtas Spēka ietekme mūsu dzīvē?
Egregoriālās struktūras un Brīvība.
Ar ko sākt, lai Atgūtu Dzimtas Spēku?
Dzimtas Programmas un Algoritmi.
Kas ir Maģijas pamati?
Kāda ir Sievietes, Vīrieša un paaudžu Lomas dzimtas Attīstībā?
Ko parasti sauc par Lāstu un Dzimtas Lāstu? Kāda ir to Pamatfunkcija?

Pēc šo divu pamat mācību apgūšanas seko 7+2 līmeņu praktisko un padziļinātu teorētisko zināšanu kursi – Sevis apzināšanās – iepazīšana.
Šīs mācības paredzētas tiem, kas ir GATAVI apgūt zināšanas, kā pašiem uzņemties ATBILDĪBU par savu DZĪVI un veidot savu LIKTENI.

Ja ir interese piesakies uz sev interesējošo mācību kursu: info@cilveki.com

Cilvēka Apziņas Skola